Seminář-Jak zvládnout vztek na mateřské

Vztek

Zveme všechny mámy, které někdy bojují se svými emocemi a vztekem, a chtěly by se naučit tyto situace zvládat tak, aby neubližovaly svým dětem ani sobě na workshop s psychoterapeutkou Míšou Mainx.

Také to znáte? :
– Už zase jsem na něho křičela tak, že se málem počůral.
– Už zase jsem jí dala na zadek.
– … A pak mi to bylo líto a nejraději bych se neviděla. A slíbila jsem si, že už to znovu nikdy neudělám, ale pak to zase přišlo: Nestíhala jsem, už jsme tam měly být, a do toho se malá vzteká, že nechce tyhle šatičky, ale chce jenom ty, které jsou zrovna v pračce, a já úplně cítím, jak se ve mně všecko vaří, a nejraději bych zase začala křičet. Ale vzpomněla jsem si na ty její oči, jak se pak tvářila, když to tak dopadlo posledně…
A přitom se tolik snažím, chodím na všemožné semináře, chci pro ni jenom to nejlepší (bio, barefoot…), a přesto se ocitám přesně tam, kde jsem se nikdy dostat nechtěla. Vztek se ve mně vaří a s hrůzou zjišťuji, že ze mě navíc „padají“ úplně stejné věty, jako říkala moje máma: „dělej, nebo ti nařežu“, „ještě jednou to uděláš a takovou ti střelím“.
A to jsem si přece říkala, že taková jako moje matka nikdy nebudu, a teď je mi z toho nějak úzko…
No ale jak to řešit, jak zvládnout svůj vztek tak, abych zbytečně nevybuchovala a aby to dítě neschytalo i za věci, které se ho dost často vůbec netýkají?

Pokud je tohle vyprávění jedné zoufalé mámy někdy taky trochu o vás, pak i pro vás je tento seminář.

– Seznámíte se blíže se svým vztekem.
– Zjistíte, k čemu je vztek dobrý.
– Naučíte se taky něco o tom, jak dávat svůj vztek najevo tak, aniž byste musely někomu ublížit.

Je to zvláštní, ale dost často svůj vztek dost dobře neznáme, a to je jeden z důvodů, proč nás dokáže zaskočit.
Vztek nám může být velmi užitečný, když se s ním naučíme pracovat a používat ho tam, kde je to potřeba.

Něco o lektorce Michaele Mainx.
Jsem psychoterapeutka, absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik v systemické a narativní psychoterapii. Tři roky jsem pracovala v rodinné poradně a v programu pro zvládání násilí při Slezské diakonii v Havířově. V současnosti jsem na mateřské dovolené se synem a taky externě pracuji jako terapeut programu pro osoby nezvládající agresi pro Spondea, o.p.s v Brně. Vedle toho nabízím možnost soukromých terapeutických sezení. Kromě vzteku matek se věnuji porodním traumatům a zajímá mě také kontaktní rodičovství.

Workshop je tentokrát určen pouze rodičům, děti, prosím, nechejte doma (výjimkou jsou miminka v šátku), abyste se mohly plně soustředit na práci se sebou.

Rezervace předem je nutná, počet míst je omezen na max 10 osob.

Cena: 390 Kč v předprodeji, platba do 5.2.2019. Po tomto datu a na místě, 490 Kč.
Místo bude rezervováno až po zaplacení celé částky.

Tel. 774 238 111

Workshop se koná v prostorách Fitbelezy, Masarykovo náměstí 2457/10, Karviná – Fryštát

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny