O nás

 

Sportovní a rodinné centrum Beleza zahájilo svou činnosti v dubnu 2011, je převážně zaměřeno na jógu a capoeiru. Nabízíme lekce pro každou věkovou skupinu. V Beleze si kromě jógy a capoeiry můžete vyzkoušet lekce tanců, cvičení jako je BodyStyling, Kruhový Trénink, Flowin dále semináře a jógu pro nastávající maminky, lekce pro nejmenší dětičky, na kterých se cvičí a tvoří, cvičení pro děti od 3 let – jóga, capoeira, tance, semináře na různá témata o zdraví, ale i prodej české přírodní kosmetiky Nobilis Tilia a výživové poradenství.

V Beleze cvičíte výhradně s profesionálními lektory, kteří dohlíží na to, aby byl pro vás pohyb radostí bez negativních následků na zdraví!

Jako jediné centrum v okolí nabízíme lekce capoeiry pro děti, mládež a dospělé. Více informací o capoeiře naleznete na www.capoeiraraiz.cz.

Máme také bohaté zkušenosti s organizací akcí v přírodě, výletů, aktivních dovolených pro celou rodinu či jiných sportovní akcí a maratónů.

Pokud ještě nejste klientem sportovního centra Beleza, stačí jen dorazit na některou z nabízených lekcí a společně s námi si užívat volného času.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

 

Komentáře jsou uzavřeny